HSZ471KAQBF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HSZ471KAQBF0KR
JLCPCB Part #
C1632345
Package
Plugin,P=5mm
Description
470pF 500V 5mm 6mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS