MAL210257221E3
MFR.Part #
MAL210257221E3
JLCPCB Part #
C5669315
Package
Bolt,D35xL69.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12.8mm 2.1A@100Hz 220uF 35mm 450V 503mΩ@100Hz 69.7mm ±20% 螺栓,D35xL69.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS