Y009520R0000B9L
MFR.Part #
Y009520R0000B9L
JLCPCB Part #
C3503874
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 250mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS