MAL210118103E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL210118103E3
JLCPCB Part #
C1617186
Package
Bolt,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10.53A@10kHz 10000hrs@85℃ 10000uF 12.8mm 27mΩ 35mm 63V 80mm ±20% 螺栓,D35xL80mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS