MAL209665152E3
MFR.Part #
MAL209665152E3
JLCPCB Part #
C1614419
Package
Plugin,D35xL85mm
Description
-40℃~+85℃ 138mΩ@100Hz 1500uF 350V 35mm 5000hrs@85℃ 6A@100Hz 85mm ±20% 插件,D35xL85mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS