MAL209618122E3
MFR.Part #
MAL209618122E3
JLCPCB Part #
C1614444
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 163mΩ@100Hz 35mm 385V 5.5A@100Hz 5000hrs@85℃ 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS