380LX333M050A082
MFR.Part #
380LX333M050A082
JLCPCB Part #
C3724369
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 33000uF 35mm 50V 80mm 9.2A@120Hz ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS