Y0789643R000T9L
MFR.Part #
Y0789643R000T9L
JLCPCB Part #
C1464330
Description
-55℃~+125℃ 300mW 643Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS