RN65C1272DBSL
MFR.Part #
RN65C1272DBSL
JLCPCB Part #
C1428920
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors