B43642D5227M000
MFR.Part #
B43642D5227M000
JLCPCB Part #
C1583288
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100Hz 10mm 220uF 27mm 3000hrs@105℃ 35mm 380mΩ@100Hz 450V ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS