MAL209424471E3
MFR.Part #
MAL209424471E3
JLCPCB Part #
C1611696
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 320mΩ@120Hz 35mm 420V 42mm 470uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS