MAL215888682E3
MFR.Part #
MAL215888682E3
JLCPCB Part #
C3723501
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 35mm 4.42A@100Hz 40mΩ 42mm 5000hrs@105℃ 63V 6800uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS