MAL209426471E3
MFR.Part #
MAL209426471E3
JLCPCB Part #
C1613219
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 370mΩ@120Hz 37mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS