UVY1A333MRD
MFR.Part #
UVY1A333MRD
JLCPCB Part #
C1603078
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 3.21A@120Hz 33000uF 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS