MAL209353271E3
MFR.Part #
MAL209353271E3
JLCPCB Part #
C1604268
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.37A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 250V 270uF 32mm 400mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS