MAL209352391E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL209352391E3
JLCPCB Part #
C6898586
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.55A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 200V 22mm 32mm 330mΩ@120Hz 390uF ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS