MAL209452391E3
MFR.Part #
MAL209452391E3
JLCPCB Part #
C1602718
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.49A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 270mΩ@120Hz 37mm 390uF ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS