MAL219326471E3
MFR.Part #
MAL219326471E3
JLCPCB Part #
C3723614
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ 3.39A@10kHz 35mm 400V 42mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS