MAL209326331E3
MFR.Part #
MAL209326331E3
JLCPCB Part #
C1609699
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.77A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 27mm 330uF 35mm 400V 580mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS