MAL209327331E3
MFR.Part #
MAL209327331E3
JLCPCB Part #
C3721594
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.98A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 32mm 330uF 35mm 450V 500mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS