MAL205856472E3
MFR.Part #
MAL205856472E3
JLCPCB Part #
C1608720
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.6A@100Hz 25V 25mm 32mm 4700uF 5000hrs@105℃ 62mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS