MAL219367121E3
MFR.Part #
MAL219367121E3
JLCPCB Part #
C1015558
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.01A@100Hz 10mm 120uF 25mm 32mm 450V 5000hrs@105℃ 630mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS