MAL205845682E3
MFR.Part #
MAL205845682E3
JLCPCB Part #
C5759403
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 22mm 3.18A@100Hz 42mm 46mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% Plugin,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS