SLPX181M420A7P3
MFR.Part #
SLPX181M420A7P3
JLCPCB Part #
C2620834
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 1.11Ω@120Hz 1.33A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@85℃ 420V 42mm ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS