BFC247932335
MFR.Part #
BFC247932335
JLCPCB Part #
C6471231
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V、160V 3.3uF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS