1N4750A-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1N4750A-TAP
JLCPCB Part #
C241993
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1 Independent 1.3W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS