B43643A5567M057
MFR.Part #
B43643A5567M057
JLCPCB Part #
C3724525
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.19A@100Hz 3000hrs@105℃ 30mm 310mΩ 450V 52mm 560uF ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS