MAL205654682E3
MFR.Part #
MAL205654682E3
JLCPCB Part #
C1606691
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 12000hrs@85℃ 2.04A@100Hz 22mm 27mm 6800uF 76mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS