MAL205645223E3
MFR.Part #
MAL205645223E3
JLCPCB Part #
C1610592
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 16V 22000uF 25mm 3.97A@100Hz 42mΩ@100Hz 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS