RN60C9310FBSL
MFR.Part #
RN60C9310FBSL
JLCPCB Part #
C3429852
Description
-65℃~+175℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors