MAL205159222E3
MFR.Part #
MAL205159222E3
JLCPCB Part #
C1612789
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12000hrs@85℃ 17.5mm 2200uF 3.69A@100Hz 35mm 45mm 71mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS