MAL205057222E3
MFR.Part #
MAL205057222E3
JLCPCB Part #
C1610194
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 12.5mm 15000hrs@85℃ 2.7A@100Hz 2200uF 25mm 40V 45mm 76mΩ@100Hz 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS