MAL205056222E3
MFR.Part #
MAL205056222E3
JLCPCB Part #
C1650621
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 12.5mm 15000hrs@85℃ 2.3A@100Hz 2200uF 25V 25mm 35mm 78mΩ@100Hz 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS