381LX181M400J452
MFR.Part #
381LX181M400J452
JLCPCB Part #
C19328975
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.105Ω@120Hz 1.3A@20kHz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS