RNC50J3110BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J3110BSB14
JLCPCB Part #
C1447893
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 311Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors