MAL202146222E3
MFR.Part #
MAL202146222E3
JLCPCB Part #
C1235619
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.18A@100Hz 132mΩ@100Hz 15mm 17.5mm 2200uF 25V 30mm 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D15xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS