MAL202144472E3
MFR.Part #
MAL202144472E3
JLCPCB Part #
C1235618
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.32A@100Hz 100mΩ@100Hz 10V 15mm 17.5mm 30mm 4700uF 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D15xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS