Y162717K8000B15W
MFR.Part #
Y162717K8000B15W
JLCPCB Part #
C4218439
Description
-55℃~+150℃ 17.8kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount