MAL202124472E3
MFR.Part #
MAL202124472E3
JLCPCB Part #
C1854085
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.32A@100Hz 10V 15mm 30mm 4700uF 70mΩ 8000hrs@85℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS