RN60C3743DB14
MFR.Part #
RN60C3743DB14
JLCPCB Part #
C3575102
Description
-65℃~+175℃ 250mW 374kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors