RNC60J1252BRRE6
MFR.Part #
RNC60J1252BRRE6
JLCPCB Part #
C3390631
Description
-65℃~+175℃ 12.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors