M55342K06B120BRTS
MFR.Part #
M55342K06B120BRTS
JLCPCB Part #
C3975993
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 120kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount