CRCW0805165RFKEC
MFR.Part #
CRCW0805165RFKEC
JLCPCB Part #
C4142131
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS