M55342K06B127BRTS
MFR.Part #
M55342K06B127BRTS
JLCPCB Part #
C4122985
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 127kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount