RN55C1620FBSL
MFR.Part #
RN55C1620FBSL
JLCPCB Part #
C3358802
Description
-65℃~+175℃ 125mW 162Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors