M55342K03B348ARTS
MFR.Part #
M55342K03B348ARTS
JLCPCB Part #
C3915476
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount