RN55C2002FR36
MFR.Part #
RN55C2002FR36
JLCPCB Part #
C1766854
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors