P0805Y8410BNT
MFR.Part #
P0805Y8410BNT
JLCPCB Part #
C4256828
Description
-55℃~+155℃ 200mW 841Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS