RMC1/32-224JPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/32-224JPA
JLCPCB Part #
C6977526
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 220kΩ 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS