M55342K03B10E0RS3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342K03B10E0RS3
JLCPCB Part #
C7222353
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount